Zastosowania w inżynierii przemysłowej


Napędy - inżynieria przemysłowa: przemysł samochodowy, elektrotechniczny, elektroniczny, narzędziowy w wyrobach takich jak: silniki elektryczne, pompy do mediów gazowych i płynnych, wentylatory do komputerów i układów chłodzących, roboty i manipulatory, głowice wiertarskie wielowrzecionowe, wrzeciona szybkoobrotowe, narzędzia pneumatyczne i elektronarzędzia, przekładnie, sprzęt biurowy, maszyny pakujące, maszyny dla przemysłu spożywczego, maszyny dla sektora bankowego , pocztowego i sklepowego: liczarki banknotów, maszyny segregujące listy, paczki, etykieciarki, kasy sklepowe, bankomaty wszelkiego rodzaju maszyny i urządzenia.

Nasze łożyska są montowane w specjalnym pomieszczeniu o wysokiej czystości powietrza (przejście przez śluzę, odpowiednie ubranie dla personelu, personel dobierany nawet z uwzględnieniem odczynu ph potu sprawdzane na głośność, na rozruchowy-startowy moment tarcia (jeśli potrzeba) przy użyciu wyrafinowanej aparatury i odpowiednio pakowane, zgodnie z życzeniem Klienta).

Łożyska np. do zastosowań wojskowych są pakowane w sposób gwarantujący ich wykorzystanie i przydatność nawet po 25-30 latach od daty produkcji !